sep 212012
 

Máš dobrý nápad a nevieš, ako ho pretaviť do reality? Si kreatívny, proaktívny a naklonený myšlienke startupov? Víkendový biznis maratón Startup weekend Košice je ako stvorený pre Teba!

Už 5. až 7. októbra 2012 sa v Univerzitnej knižnici TUKE stretnú nadšenci z radov študentov, freelancerov, podnikateľov, investorov, či sponzorov na podujatí celosvetového formátu. Počas 54 hodín dostaneš možnosť rozvíjať svoj potenciál, kreatívne tvoriť, stimulovať iných, inšpirovať a učiť sa, či získavať spätnú väzbu na svoje nápady, idey,  podnikateľské myšlienky. Ale hlavne spoznávať a zabávať sa!

Čo je Startup Weekend?

  • stretnutie nadšencov pre startup-y, ktorí počas 54 hodín menia svoje nápady na realitu
  • prepojenie inovatívnych ideí začínajúcich podnikateľov s praktickými skúsenosťami podnikateľov
  • získavanie spätnej väzby na nové nápady

Pre koho to je?

Pre kohokoľvek – stačí byť kreatívny, otvorený spolupráci a mať zaujímavý nápad. Je to pre ľudí z biznisu, IT, dizajnérov, developerov a iných nadšencov.

Ako na to?

Jednoducho. Zaregistruj sa, príď, prezentuj svoj nápad, nájdi si svoj tím a hor sa do toho. Využi kreativitu a nápady iných, rady mentorov – skúsených podnikateľov a meň svoju podnikateľskú myšlienku na reálny biznis priamo pred očami potenciálnych klientov a investorov. Najlepší vyhráva inšpiratívny kreatívny pobyt v Rotterdame a získava šancu nájsť si investora pre svoj biznis. Zaujalo Ťa to? Zaregistruj sa ešte dnes!

Dosť bolo rečí, viac na www.kosice.startupweekend.org.

Zdroj: PR

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu