dec 092017
 

 

Najkrajšie sviatky v roku trávi väčšina z nás doma s rodinou. Ale čo tak zažiť predčasné Vianoce a skorú silvestrovskú oslavu spolu so svojimi kamošmi, spolužiakmi a pedagógmi?


 Vianočný Aetter maratón nadväzuje na úspešnú minuloročnú akciu, ktorá mala názov 24-hodinovka. Počas pomyselného maratónu budete mať možnosť prísť k nám do rádia a vychutnať si spolu s nami náš posledný celodenný teambuilding. Nebojte sa, bežať nebudeme. Iba ak by ste veľmi chceli. 😉
 
Vysielanie sa začína už o 9:00 a končiť budeme o polnoci. Počas celého dňa vám vďaka našim 8 moderátorom spravodajstva neunikne žiadna dôležitá informácia. Tešiť sa môžete aj na reportáže z celého semestra. V našom štúdiu sa za mikrofónmi vystrieda aj 17 súčasných moderátorov, ktorí vám počas dňa navodia atmosféru Vianoc.
 
Večer sa bude u nás v Aetteri niesť v znamení Silvestra a nebude chýbať ani tradičné odratávanie do afterparty. Tú si vzal na starosť náš rádiový DJ Madet, ktorého ste mohli počuť hrať aj na tohtoročnej Beánii trnavských univerzít.
 
Počas celého dňa budeme súťažiť o zaujímavé ceny, a takisto bude pre všetkých návštevníkov pripravené na Skladovej občerstvenie. Tohtoročnou špecialitou je, že jednu hodinu vysielania a jedny správy nám odmoderujú naši pedagógovia. Kto to bude? Nechajte sa prekvapiť 🙂

Viac zaujímavých článok z nášho webu