feb 252017
 

Aetter servis sa po polročnej pauze opät vracia do éteru rádia s novými redaktormi. Aktuality z prostredia školy a jej okolia si môžete vypočuť  v pondelok až stredu dopoludnia dvakrát (10.00 hod  a 12.00 hod) a večer trikrát (18.00 hod, 19.00 hod a 20.00 hod). Novinkou v servise budú Hlavné správy, ktoré vám ponúknu rekapituláciu reportáží z celého týždňa. Vypočuť si ich môžete pravidelne v stredu večer o 20.00 hod. Keďže servis nie je dostupný v archíve, rozhodli sme sa, že Hlavné správy z Aetter servisu si nájdete pravidelne aj našom webe vo forme nahrávky –  takto vám žiadna reportáž neunikne.  

Rádio Aetter odštartovalo svoje vysielanie spolu s Aetter servisom druhý týždeň po začiatku letného semestra, preto vám vo Veľkých správach ponúkame rekapituláciu reportáží za posledné dva týžne. Nahrávku nájdete na konci článku.

 • Ešte pred začiatkom letného semestra FMK usporiadala Deň otvorených dverí. Redaktorka Nora Vavrová vám prezradí, ktorí absolventi našej alma mater prišli povzbudiť uchádzačov.

Celý organizačný tím DOD FMK. Foto: Daniel Minárik

 • Na dni otvorených dverí sme mali aj redaktorku Bianku Krejčíovú, ktorá zisťovala, či naša fakulta mladých študentov zaujala.
16707399_10154982667008784_3162192024716596531_o

Rádio Aetter vysielalo naživo na DOD FMK. Foto: Monika Pazourková

 • Kapela Smola a hrušky oslavujú 20 rokov vzniku novým albumom a turné. Viac z atmosféry koncertu v Trnave vám priblíži redaktorka Verona Kúdelová.

Smola a Hrušky na koncerte v Trnave. Foto: Matej Kovalančík

 • Celý minulý víkend patril hernému festivalu s názvom Unicon. Viac zisťoval redaktor Miroslav Kapec.
16904845_1893661097530743_2195033037242474124_o

Foto: Pavel Kozinka

 • V utorok večer ste sa mohli zabaviť na šiestom ročníku Východňarovice a zabávala sa tam s vami aj naša redaktorka Veronika Sásiková.

Naša redaktorka a webredaktor s kapelou Ronix.

 • Mnohých študentov určite zaujíma, či sa indexy konečne zrušia. Ako to s ich koncom naozaj je, vám prezradí redaktor Michal Petro.
      Veľké správy z Aetter servisu 22.02.2016

 

Foto: Aneta Štefkovičová, Monika Pazourková, Daniel Minárik, Matej Kovalančík a Pavel Kozinka

petra pupalova

petra pupalova

Spravodajstvo Aetter servisu pre mňa veľa znamená. Teší ma, že svoje vedomosti môžem ďalej odovzdávať novým nádejným redaktorom, pretože najväčším úspechom pre mňa je, keď vidím, že sa im darí.
petra pupalova

Posledné príspevky autora petra pupalova (pozri si všetko)

Viac zaujímavých článok z nášho webu

 • Hlavné správy z Aetter servisu 2Hlavné správy z Aetter servisu 2 Prinášame vám ďalšiu dávku reportáží z celého týždňa spolu aj s nahrávkou Hlavných správ s novými jinglami zo stredy 01.03.2017. Naši redaktori boli tentoraz na prehliadke Obrátenej […]
 • Hlavné správy z Aetter servisu 4Hlavné správy z Aetter servisu 4 Prinášame vám ďalšiu dávku reportáží a nahrávok z celého týždňa. Tentoraz boli naši redaktori na DOD UCM, držali palce tímu rádia Aetter na jarnom Pohári dekanky FMK a zozbierali mnoho […]
 • Hlavné správy z Aetter servisu 5Hlavné správy z Aetter servisu 5 ­ Jarný turnaj o pohár dekanky FMK, madžentoví študenti na Ukrajine, Zber oblečenia FMK, zladená veľká oslava rádia Aetter či minuloročný Medzinárodný fimový festival v Karlových […]
 • Hlavné správy z Aetter servisu 7Hlavné správy z Aetter servisu 7 Koniec apríla sa na FMK niesol v znamení dvoch tradičných konferencií, na ktorých nechýbali ani naši redaktori. Okrem toho pre vás zisťovali viac aj o novinke s názvom FMK day, ktorú […]
 • Hlavné správy s Petrou PupalovouHlavné správy s Petrou Pupalovou Každý týždeň v stredu o 20.00 hod si môžete vypočuť všetky výstupy tímu redaktorov z Aetter servisu, ktorí Vám prezradia informácie nielen z prostredia školy, ale aj Trnavy. Hlavné správy […]