Team aetter.sk

 

VEDENIE

TECHNICI

Meno: Andrej Brník
Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Pozícia v rádiu: Šéf rádia
Meno: Martin "Vorvi" Vanko
Mladý, moderný a dynamický.
Pozícia v rádiu: Vedúci vysielania
Meno: Karin Kubíková
Pozitívnym prístupom som si prešla päťročnou cestou aj (šéf)redaktorky. Rádio bolo pre mňa na FMK tou najlepšou voľbou.
Pozícia v rádiu: Šéfredaktorka spravodajstva
Meno: Petra Pupalová
Spravodajstvo Aetter servisu pre mňa veľa znamená. Teší ma, že svoje vedomosti môžem ďalej odovzdávať novým nádejným redaktorom, pretože najväčším úspechom pre mňa je, keď vidím, že sa im darí.
Pozícia v rádiu: Šéfredaktorka spravodajstva
Meno: Martina Grejtáková
Som študentkou 3. ročníka na FMK. Už tretí rok pôsobím v rádiu Aetter na poste moderátorky. Odmalička sa venujem hudbe a vždy som chcela pracovať niekde, kde jej je naozaj veľa. Myslím, že som si vybrala správne!
Pozícia v rádiu: Nalaďte sa s Aetterom
Meno: Tatjana Miljanovičová
Web rádia je pre mna srdcovka. Také moje malé "dieťa".
Pozícia v rádiu: Web Administrator
Meno: Miroslav Kapec
Možno to je klišé, ale Aetter je pre mňa splnený sen. Keď som bol ešte mini, zvykol som sa nahrávať na magnetofón a každému som vždy hovoril, že keď ,,vyrastiem" chcel by som do rádia. Vyrástol som (asi aj viac ako by bolo dobré 🙂 ) a Aetter mi ponúkol skvelú príležitosť ako si plniť tento detský sen.
Pozícia v rádiu: Večer s Mircom

MODERÁTORI

REDAKTORI

Meno: Anna Kupkovičová
Som študentkou druhého ročníka FMK a moderátorskú stoličku zohrievam síce krátko, no s veľkou radosťou. Som rada, že mám možnosť na sebe pracovať a zlepšovať sa. Verím, že tieto skúsenosti budem môcť využiť v budúcnosti. Veď predsa nie je nič lepšie než živiť sa tým, čo nás baví! 🙂
Pozícia v rádiu: JobTip
Meno: Lenka Križanová
Som študentkou druhého ročníka na FMK. Milujem filmy a relácia o filmoch je môj vytúžený sen. Práca v rádiu AETTER ma posúva ďalej, dáva mi nádej že z nemožného sa stáva skutočnosť. Inak pochádzam z Topoľčian, rada sa obklopujem milými a dobrými ľudmi. Moje heslo : Je stratený každý deň nášho života, keď sme sa nezasmiali!
Pozícia v rádiu: Lenkine filmové novinky
Meno: Veronika Valášková
Veronika Valášková - jemnosť, ženskosť, aktívnosť a flexibilita. Všetko, čo správna moderátorka má mať! "Som tretiačka na FMK a vďaka škole si plním svoj sen. V rádiu Aetter som tretí rok a je to pre mňa obrovská príležitosť naučiť sa niečo nové."
Pozícia v rádiu: Aetter cover
Meno: Júlia Trizmová
Pozícia v rádiu: TNT - hudobné bomby
Meno: Martina Stanovčáková
Úspešní ľudia nemali o nič menej problémov ako my. Akurát, že nedovolili, aby im niečo bránilo v ich postupe vpred.
Pozícia v rádiu: TNT
Meno: Silvia Pipíšková
Vystihuje ma slovo svojská. Som jedna z mála žien, na ktorú naozaj platí: Každý deň je zo mňa iná žena. Rada na sebe pracujem, tvorím a pomáham. Venujem sa veľa veciam, no prioritou číslo 1 je pre mňa už tretí rok rádio Aetter.
Pozícia v rádiu: Večer s Aetterom
Meno: Peter Žember
"Keď niečo chceš, choď si za tým. V opačnom prípade to prestaň chcieť." Motto, ktorým sa každý deň riadim. Snažím sa veci brať s nadhľadom a vo všetkom hľadať pozitívnu stranu. Svoj prístup k práci by som charakterizoval ako plný entuziazmu, s chuťou učiť sa nové veci. Bodaj by aj nie. Mám možnosť robiť niečo, čo ma baví. A to už od prvého ročníka na FMK. Škola, vďaka ktorej som sa odrazil do mediálneho sveta. Po takmer roku v trnavskej Mestskej televízii som sa presunul do Spartaka Trnava. Ponuke klubového novinára sa nedalo odolať. Snažím sa obklopovať pozitívnymi ľuďmi, ktorí myslia na úspech. Bod, ktorý je dôležitý na ceste za vytúženým cieľom. Milujem šport. Najviac futbal, cyklistiku, tenis a hokej. Ale keď mám čas a chuť, pozriem si všetko. Mám rád úspešných ľudí, ktorí sú, napriek svojím úspechom, skromní a pokorní. Od nich sa dá veľa vecí naučiť.
Pozícia v rádiu: Spravodajstvo
Meno: Patrik Mitas
Pozícia v rádiu: Šport

WEB REDAKTORI

Meno: Gabriela Hodálová
Pozícia v rádiu: web
Meno: Zuzana Hodásová
Som síce malá, ale o to veselšia pisateľka správ zo sveta médií a marketingu. V rádiu pôsobím necelý rok a pevne verím že ešte nejakú tú chvíľu v ňom zotrvám 🙂
Pozícia v rádiu: web
Meno: Michaela Miženková
Narodila som sa v znamení váhy. Samú seba však za váhavú nepovažujem. Charakterizovala by som sa troma slovami. Energia. Sebavedomie. Nadšenie pre nové veci. Ako moje plus považujem svoj úsmev.
Pozícia v rádiu: web
Meno: Lukáš Dzivý
Optimista telom aj dušou. Kto má pozná vie, že to tak je. K všetkému čo ma v živote stretne sa aj napriek tomu snažím zaujať realistický pohľad. Nebojím sa výzvy a v rádiu pôsobím ako webredaktor, pričom sa zameriavam na filmy a seriály
Pozícia v rádiu: web
Meno: Janka Kadlecová
Moje meno je Jana Kadlecová. Pochádzam z Moldavy nad Bodvou. Je to mesto neďaleko Košíc. Mám 19 rokov a študujem na Fakulte Masmediálnej Komunikácie v Trnave. Medzi moje záľuby patrí volejbal,ktorému sa aktívne venujem od malička ďalej rada nakupujem a občas si prečítam aj nejakú knižku. Som človek plný energie a elánu práve preto mám rada pozitívnych ľudí.
Pozícia v rádiu: web
Meno: Kamila Majerniková
Som z východu a som za každú srandu. Spočiatku môžem pôsobiť ako tiché a hanblivé dievča, ale opak je pravdou.
Pozícia v rádiu: Kamila
Meno: Petra Tranová
Som na Fmk prvý rok. Snažím sa skúšať stále nové veci, a preto som tu. Beriem to ako ďalšiu výzvu na sebe zamakať a dostať sa niekam ďalej. Možno o kúsok k tomu aby som ,,našla"sama seba. Vidím vo všetko niečo dobré. Keď ma stretnete vždy mám so sebou úsmev! (Keď nie som hladná).
Pozícia v rádiu: Petra
Meno: Nikola Lenčéšová
Neposednosť, zápal, optimizmus a temperament sú štyri slová, ktoré ma absolútne vystihujú. Narodila som sa v znamení strelca, takže som menší diablik. Milujem dobrodružstvo, umenie a fotografiu.
Pozícia v rádiu: Nika
Meno: Andrej Majerčík
Každá situácia ti môže niečo dať. Záleží iba od toho, ako ju pochopíš.
Pozícia v rádiu: moderátor
Meno: Peter Kováčik
Čo by ma charakterizovalo asi najviac? Schopnosť poučiť sa z vlastných chýb a makať na sebe ďalej. Pracovať v rádiu je pre mňa splnením sna a budem bojovať aj naďalej, aby som som sa posunul vpred. Kollárovci forever! 🙂
Pozícia v rádiu: Večer s Peťom
Meno: Viky Chovancová
Pozícia v rádiu: Podvečer s Viky a s Peťom
Meno: Adam Puvák
Pozícia v rádiu: Podvečer s Dominikou a Adamom
Meno: Dominika Jászaiová
Pozícia v rádiu: Podvečer s Dominikou a Adamom
Meno: Lukáš Pieš
Som študentom FMK a som rád, že môžem byť súčasťou rádia Aetter. „Nikdy som nedopustil, aby škola stála v ceste môjmu vzdelaniu.“ – Mark Twain
Pozícia v rádiu: redaktor
Meno: Viktoria Chovancová
Pozícia v rádiu: Popoludňajšia relácia s Viky a Peťom
Meno: Eliška Šušková
Pozícia v rádiu: Eliskasuskova
Meno: Dominika Budová
Pozícia v rádiu: Dominika Budova
Meno: Veronika Sásiková
Volám sa Veronika, mám 20 rokov a pochádzam z Banskej Štiavnice. Som mladé, bláznivé dievča, ktoré rado cestuje a miluje nakupovanie. Taktiež sa mi nikdy nezavrú ústa, takže so mnou tu nuda nebude. 😉
Pozícia v rádiu: vevericiak
Meno: Michal Petro
Maximalista a perfekcionista telom i dušou. Človek pracujúci v médiách musí byť dynamický a nemôže byť nikdy spokojný so svojím výkonom, čo ho núti k neustálemu zlepšovaniu. To je presne to, čo ma motivuje a preto som šťastný, že som súčasťou nášho dynamického spravodajstva.
Pozícia v rádiu: redaktor
Meno: Ema Poničanová
Rádio Aetter som prijala ako výzvu a mojím cieľom je naplniť ju na 120 percent.
Pozícia v rádiu: Ema
Meno: Monika Cibulova
Pozícia v rádiu: Moon
Meno: Nora Vavrová
Pozícia v rádiu: Aetter servis
Meno: Verona Kúdelová
Pozícia v rádiu: Aetter servis
Meno: Marika Štulajterová
Pozícia v rádiu: Aetter Servis
Meno: Michaela Hlavačková
Pozícia v rádiu: Aetter Servis