sep 042018
 

Napriek tomu, že skladba Promises je vonku už od polovice augusta, videoklipu k tomuto hitu sme sa dočkali až dnes (4.9.)

Letnú sezónu otváral Calvin Harris spoločne so speváčkou, ktorá si hovorí Dua Lipa videoklipom ku skladbe One kiss. Britské prostredie tomuto škótskemu producentovi očividne vyhovuje, pretože k nasledujúcej skladbe si pozval na spoluprácu opäť britského speváka. Spoločne so Samom Smithom vytvoril skladbu Promises, ktorá pokračuje v štýle už spomínaného úspešného hitu One kiss.

www.instagram.com/p/BmggBGmAm9u/?taken-by=calvinharris

Samotný videoklip sa začína výpoveďou niekoľkých tanečníkov, ktorí rozprávajú o tom, ako sa cítia na tanečnom parkete. Sú to tanečníci, ktorých baví štýl “vogue”. Klip neprezentuje iba tento tanečný štýl, ale zobrazuje aj prostredie kde vznikol. Neskoré 80. roky, mesto New York a gay kluby. Vogue vychádza z napodobňovania póz fotomodelov a fotomodeliek. Na Slovensku sa tomuto štýlu venuje niekoľko tanečných klubov.

 

Nový videoklip si môžeš pozrieť tu:

 

Zdroje: youtube, instagram

 

Mirco

Mirco

Možno to je klišé, ale Aetter je pre mňa splnený sen. Keď som bol ešte mini, zvykol som sa nahrávať na magnetofón a každému som vždy hovoril, že keď ,,vyrastiem" chcel by som do rádia. Vyrástol som (asi aj viac ako by bolo dobré 🙂 ) a Aetter mi ponúkol skvelú príležitosť ako si plniť tento detský sen.
Mirco

Posledné príspevky autora Mirco (pozri si všetko)

Viac zaujímavých článok z nášho webu