websuport vrch

nov 302013
 


V utorok (26.11.2013) sa roztrhlo vrece s rozprávkovými bytosťami. Mohli ste ich stretnúť na autobusovej zastávke, na námestí, ale hlavne v Relaxe. Konala sa totiž obľúbená FMK Beánia, ktorá sa tento rok niesla v znamení rozprávok. Rozprávkové postavičky privádzala do varu hudobná skupina POLEMIC.

Disco club Relax vyzeral ako začarovaná krajina. Kde ste sa pozreli tam boli rozprávkové bytosti, ako Snehulienka, Pippi Dlhá Pančucha, Zúbková víla, Čarodejnice, Čerti, Princovia, Zajkovia a mnoho iných.

FMK Beánia pripomínala zraz všetkých bytostí z rozprávkovej ríše. Niekedy ste mali pocit, že vidíte dvojmo ale aj štvormo, keď oproti Vám išli dve Čarodejnice alebo štyri Snehulienky.

Neskutočné sa stalo skutočným na tejto akcii. Mohli ste vidieť ako sa spolu bez problémov zabávajú Červená Čiapočka a Ježibaba, Dracula a Vodník, Lesné víly so Zlou kráľovnou…Všetci zabudli na svoje odveké rozprávkové nezhody a nechali sa len unášať skvelou hudbou, úžasnou atmosférou a perfektnou náladou.

Organizátori si pre svojich hostí pripravili zaujímavý program. Súťažilo sa samozrejme rozprávkovo, nechýbala tombola. Víťazi si odniesli veľmi pekné a užitočné ceny.

O zábavu sa postaral DJ a kapela POLEMIC.

Práve POLEMIC rozpútal tú najlepšiu zábavu. Nechýbali ich najväčšie hity, na ktoré každá rozprávková postavička skákala, tancovala a spievala.

Dosť bolo slov. Teraz potešte svoje zmysly a pozrite sa ako vyzerala Rozprávková FMK Beánia.

Tím organizátorov by sa touto cestou chcel poďakovať všetkým sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly. Menovite FMK, rádiu Expres, Kooerative, Holiday Village slečné jazerá Senec, lifestylovému magazínu o tebe a omne Onavie.sk, Slovenskej leteckej agentúre a SIAF-u, obchodnému centru Galéria, spoločnosti Radox, agentúre no.face, zážitkovej agentúre Adina a Trnavskému Mc Donalds.

Text: Gabriela Hodálová

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Kto bol pred Bondom?Kto bol pred Bondom? Asi vám nemusíme pripomínať, že dnes (25.11. 2014) o 22:00 vypukne v trnavskom Relaxe dlhoočakávaná Beánia Fakulty masmediálnej komunikácie. Dievčatá sa večer zmenia na zvodné krásavice a […]
  • Reklamy, ktoré v TV len tak neuvidíte!Reklamy, ktoré v TV len tak neuvidíte! TRNAVA. Poznáte to, keď pozeráte v televízii reklamy a oni ich stále prerušujú krátkymi úsekmi filmov?  Takýto problém určite nebol v pondelok 25.11. 2013 v Kine OKO, kde prebiehal […]
  • Na trhoch s AetteromNa trhoch s Aetterom TRNAVA. V našej Aetter redakcii sme sa rozhodli, že vám  budeme každý druhý deň až do konca semestra poskytovať recenzie vianočných stánkov , ktoré sme navštívili. Dúfame, že vás naše […]
  • Ako IQ na vandrovku išloAko IQ na vandrovku išlo FAQT hustá moderátorka, FAQT hustí organizátori, FAQT husté ceny, FAQT hustí súťažiaci. Kto by to bol čakal, že na FAQT hustom kvíze to bude FAQT husté? Tí, ktorí minulý ročník nezažili, […]
  • Najväčšia študentská párty v Trnave: Beánia trnavských univerzítNajväčšia študentská párty v Trnave: Beánia trnavských univerzít WOW! Viac ako dvetisíc študentov sa v utorok večer v Mestskej športovej hale stretlo na najväčšej párty v Trnave, a to na Beánii trnavských univerzít. Hlavným headlinerom bola slovenská […]