máj 012013
 

Speváčka Rita Ora, ktorú poznáme najmä vďaka jej spolupráci s Dj Fresh-om a ich spoločným singlom “Hot Right Now”, včera predstavila nový videoklip. Pre britský objav minulého roka je to už piaty singel a zároveň videoklip z  debutového albumu “ORA”. Video v prevažne červenej, čiernej a bielej farbe vzniklo v spolupráci s The Hunger Magazine a aj jeho samotná premiéra prebehla na webe HungerTV. Réžii klipu sa chopil fotograf Rankin, ktorý stojí za celým projektom HungerTV.

Dvadsaťdvaročná speváčka, pôvodom z Kosova, nedávno dokončila beznádejne vypredané turné “Radioactive Tour” po Veľkej Británii. V lete sa objaví na viacerých festivaloch ako napríklad Glastonbury Festival, Wireless Festival či V Festival. Rita Ora je už od začiatku svojej kariéry najmä pre svoj vzhľad porovnávaná so známejšou speváčkou Rihannou. Medzi nimi bulvárne médiá dokonca vytvorili v minulosti vzájomnú nevraživosť, čo neskôr obe interprétky popreli. Obe dokonca pracujú pod tým istým vydavateľstvom Roc Nation, ktoré patrí rapperovi Jay-Z. Práve ten v Rite videl veľký potenciál a výrazne jej v speváckej kariére pomohol. Druhý štúdiový album má Rita Ora vydať ešte tento rok.

Text: Dušan Marko

Video: youtube.com

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu