websuport vrch

nov 172013
 


Bylinná kúpeľová kozmetika Radox prichádza na trh s novými baleniami svojich sprchovacích gélov. Na každom obale teraz nájdete nápis „Lift your mood with Radox”, teda „zlepšite si náladu s Radoxom”. To korešpenduje s posolstvom tejto tradičnej anglickej značky, ktorá už viac ako 100 rokov „prebúdza vaše telo i myseľ”. V súčasných, pestrejších baleniach sprchovacích gélov nájdete osvedčený mix prírodných ingrediencií, no s novým označením.

PS-SKIN-Radox-Radiant-FL-250ml-8949884-C1Obľúbená kombinácia pre dámy Milk & Berries s vôňami čerstvého ovocia má teraz názov Burst a podmanivé spojenie Milk & Magnolia so zmyselnou vôňu magnólie označenie Radiant. Milk & Vitamin prinášajúca vône pomarančového oleja a éterickej materinej dúšky nesie názov Splash, Milk & Vitamin s netradičnou kombináciou výťažkov z vanilky a zázvoru zase osvedčené označenie Soothe. Obľúbený Eastern Spirit s vôňami exotického Orientu sa najnovšie skrýva pod názvom Rejuvenate.
Páni si v nových baleniach nájdu obľúbené spojenia sprchovacieho gélu a šampónu. Popri klasickej rade For Men môžu siahnuť aj po sprchovacom géle a šampóne Noire s výťažkami z dračieho ovocia a bobulí camu camu alebo rade Sport so sviežou vôňou citrónovej trávy a morskej soli.
Do nových šiat sa obliekli aj unisex sprchovacie gély a šampóny. Rada Invigorate prináša známu osviežujúcu zmes mentolu a citrusového oleja, Refresh zase obsahuje esenciálne oleje, ktoré rýchlo oživia vaše zmysly. Obsiahnutý eukalyptový olej vás príjemne uvoľní a pripraví na náročný deň.

Značka Radox vznikla v Anglicku spojením prvých slabík slov radiated (vyžarujúci) a oxygen (kyslík), ktoré charakterizovali vôbec prvý výrobok Radox uvedený na trh – soľ do kúpeľa na nohy. Bolo to v roku 1908. Výrobok bol určený na relaxáciu po športovom výkone, práci na záhrade alebo po akejkoľvek namáhavej fyzickej práci. Tým bolo od samého začiatku zrejmé posolstvo značky – dopriať a spríjemniť organizmu odpočinok, byť prostriedkom relaxácie pre telo i dušu a pomôcť regenerovať unavené svaly.  V súčasnosti kladie Radox dôraz na prírodné ingrediencie obsiahnuté v sprchovacích géloch, ktoré povzbudzujú telo i myseľ a premieňajú kúpeľ na nezabudnuteľný zážitok.

DÁMSKE SPRCHOVACIE GÉLY

PS-SKIN-DUSCHDAS-ForMen-FL-250ml-8816809-C1Sprchovací gél Burst – Milk & Berries (250ml)
Výživný ovocný kokteil pre vašu pleť. Neodolateľná vôňa čerstvého ovocia vás pozitívne naladí a povzbudí na celý deň.

Sprchovací gél Radiant – Milk & Magnolia (250ml)
Zmyselná vôňa magnólie bude rozmaznávať Vaše zmysly, bohatá pena pomôže udržať vašu pokožku hebkú a vláčnu a vy sa budete cítiť vždy príťažlivo.

Sprchovací gél Splash – Milk & Vitamin (250ml a 500ml)
Osvieži vašu pokožku a zanechá ju zamatovo hebkú a vláčnu. Vôňa pomarančového oleja a éterickej materinej dúšky príjemne naladí vaše zmysly a dodá vám energiu a dobrú náladu.

Sprchovací gél Soothe – Milk & Vanilla (250ml)
Neobvyklá a pôsobivá kombinácia výťažkov z vanilky a zázvoru vám prinesie energiu a dobrú náladu na celý deň. Ranná sprcha sa tak stane nevšedným zážitkom, ktorý navyše pomôže udržať vašu pokožku krásne hebkú.

Sprchovací gél Rejuvenate (250ml)
Výrazná kombinácia výnimočných vôní kvetov pomarančovníka a lotosu vám dodá energiu na celý deň. Vôňa ďalekého Orientu ukrytá v limitovanej edícii sprchovacích gélov Eastern Spirit bude vašou každodennou inšpiráciou.

PÁNSKE SPRCHOVACIE GÉLY

MA-SKIN-Radox-Sport-FL-250ml-8949808-C12v1 sprchovací gél a šampón For Men (250 a 500ml)
2v1 sprchovací gél a šampón ponúka vôňu, ktorá vám dodá pozitívnu energiu a povzbudí vás na celý deň.

2v1 sprchovací gél a šampón Noire (250ml)
Vôňa s nádychom klasiky pre každého džentlmena. Sprchovací gél s výťažkami z dračieho ovocia a camu camu bobulí pre výnimočný pocit pri sprchovaní.

2v1 sprchovací gél a šampón Sport (250ml)
Určený pre aktívnych mužov a športovcov. Svieža vôňa citrónovej trávy a morskej soli osvieži vaše zmysly a chladivá sprcha prebudí vaše telo.

UNISEX SPRCHOVACIE GÉLY

PS-SKIN-DUSCHDAS-ForMen-FL-250ml-8816809-C12v1 sprchovací gél a šampón Invigorate (250ml)
S osviežujúcou zmesou mentolu a citrusového oleja sa budete cítiť ako znovuzrodení. Doprajte svojmu telu účinné osvieženie pred náročným dňom.

2v1 sprchovací gél a šampón Refresh (250ml)
Revitalizujúci sprchovací gél a šampón v jednom obsahuje esenciálne oleje, ktoré rýchlo oživia vaše zmysly. Obsiahnutý eukalyptový olej vás príjemne uvoľní a pripraví na náročný deň.

Odporúčané ceny sprchovacích gelov Radox: 250ml balenie – 2,15 eura, 500ml balenie – 3,79 eura

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Ste v “Pohode”? Leo je!Ste v “Pohode”? Leo je! Festival Bažant Pohoda konajúci sa každoročne na trenčianskom letisku vymenil reklamnú agentúru. Môžeme sa tešiť na novú grafiku, nové permanentky, nové náramky, nové vizuálne prvky […]
  • Zo sveta médií a marketingu (24.4.- 14.5.2013)Zo sveta médií a marketingu (24.4.- 14.5.2013) Kozmetické značky budú musieť hovoriť pravdu Od júla tohto roku budú musieť všetci zadávatelia z radov kozmetických výrobcov hovoriť v reklame len to, čo môžu skutočne dokázať. Od 11. […]
  • Z IKEY sa stal sekáč. Predáva zbytočnostiZ IKEY sa stal sekáč. Predáva zbytočnosti Z Ikey sa stal sekáč. Predáva staré zbytočnosti Pri odbere starého nábytku sa po novom nečaká na hulákajúceho vykupovača, ktorý na celú ulicu do ampliónu vykrikuje svoje obchodné […]
  • PechaKucha Night Trnava je späťPechaKucha Night Trnava je späť Dobrý deň! Umenie, kreativita, myšlienka a nápad sú kultúrne atribúty, ktoré sa v stredu, 29. februára, o 19:30 spoja v trnavskom Artklube do desiatich prezentácií v rámci tretieho […]
  • VH1 chce bojovať proti šikane. Tak vysiela hororové scény týraných detíVH1 chce bojovať proti šikane. Tak vysiela hororové scény týraných detí VH1 chce bojovať proti šikane. Tak vysiela hororové scény týraných detí Šikanovanie na školách si vzala na mušku televízna stanica VH1, ktorá v spolupráci s argentínskou agentúrou Del […]