websuport vrch

nov 162014
 

 

Ako lepšie osláviť deň,  ktorý patrí študentom, ak nie  starým známym študentským karaoke.  Uskutoční sa 17. novembra 2014 v Cerveze.  Okrem spievania si môžeš zahrať aj biliard, šípky alebo stolný futbal.  Tak neváhaj a príď si aj ty vyspievať  otvorený účet na bare. Vyhráva ten,  ktorý najviac pobaví  publikum.

—————————————————————————————————————————————————————————————

 

Máš rád šport a posilňovanie ? Príď aj ty na Crossfit, ktorý sa bude konať 18. novembra 2014 v rámci aktivít Kabinetu telovýchovy a športu FMK. Podujatie sa uskutoční v Red Royal Gym Trnava na  B.S. Timravy A1.  Okrem voľného tréningu pre všetkých, na vás čaká aj profesionálny tréner.

—————————————————————————————————————————————————————————————

V Art Klube sa 18. novembra 2014 koná Režimy Live.  Michal Kováč sa vám predstaví  s rapom, ktorý sa bude dotýkať  Slovenska v rokoch 1945-2014. Doprevádzať  ho budú Marcel Vén, Alberto Herrera a Stanislav Počaji.  Okrem starých vecí sa bude krstiť aj  študentský klip k tracku Sloboda a, samozrejme, bude aj afterjam.  Vystúpenie bude sprevádzané  videoprojekciou, ktorú pripravili študenti FMK UCM v Trnave pod vedením Ivana Dudáša.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

Aj ty rád skúšaš nové veci ? Príď na informačnú prednášku Erasmus+, ktorá sa uskutoční 19. novembra 2014 na UCM.  Ide o program, ktorý je určený pre študentov vysokých škôl a ktorý majú záujem absolvovať pracovnú stáž v zahraničí.  Už 7. rok WorkSpace Europe ponúka študentom slovenských vysokých škôl 3-mesačnú pracovnú stáž v krajinách EÚ.

—————————————————————————————————————————————————————————————

V stredu  ( 19.11.2014 ) sa v presklenej zasadačke rektora v hlavnej budove Univerzity sv. Cyrila a Metoda uskutoční  Študentská kvapka krvi.  Krv môžeš darovať od 8:00 hod. ráno do 10:00 hod. Na darcovstvo sa treba prihlásiť online formulárom. Ráno nezabudni doplniť tekutiny a neprísť s prázdnym žalúdkom.  Podrobné informácie a aj online formulár nájdete na oficiálnej FB udalosti alebo na stránke www.fmk.sk v súboroch na stiahnutie. Tak neváhaj a príď niekomu darovať nádej.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Podnik Partizáni si na 19. novembra prichystal Pubquiz, ktorého súčasťou môžeš byť aj ty.  Kvíz sa bude týkať rôznych tém a okruhov.  Priebeh je jednoduchý –  5 kôl a 50 otázok na 10 rozličných tém.  Ak si myslíš, že to bude pre teba hračka, neváhaj a poď si zmerať svoje vedomosti s ostatnými.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Art Klub pozýva na koncert českej skupiny DVA, ktorý sa bude konať 20. novembra 2014. Skupina je známa, tým že ju nemožno zaradiť do presného žánru. Majú svoje vízie o tom, ako má znieť tango, krehké folklórne skladby, ktoré sú doplnené hrou na klarinet.  Obaja členovia kapely  striedajú hudobné nástroje. Aj preto  sa môžete tešiť na zvuky gitary, saxofónu, klarinetu, megafón a mnoho ďalších hudobných hračiek.

—————————————————————————————————————————————————————————————

SUMMIT.33 s podtitulom LET IT ROLL WINTER WARM UP sa aj tentokrát bude konať v Art Klube, a to 21. novembra 2014. Na tohto ročnom SUMMIT. 33 vystúpi aj legendárna NOISIA. Okrem iného sa predstaví aj KUKURICA, ktorý je známy nielen slovenskej dnb scéne, ale poznajú ho aj v zahraničí.  Lineup doplnia aj NEKRIS, DUNAS, NEUTRAL a, samozrejme, aj domáci NUCLEAR X a BOBO. Počas večera okrem videoprojekcie, laserovej show a nadupaného soundu na vás čakajú tematické samolepky a misy s ovocím. A aby toho nebolo málo, jeden z vás môže vyhrať aj vstupenku na LET IT ROLL WINTER.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Na konci týždňa si Art Klub prichystal metalový koncert IMPETUS TYRNAVIENSIS, ktorý sa koná 22. novembra 2014. Predstavia sa nám Žriebädko, Sinners Moon, Epistemy a Immorality.

 

text: Barbara Hricišinová

Karin Kubíková

Pozitívnym prístupom som si prešla päťročnou cestou aj (šéf)redaktorky. Rádio bolo pre mňa na FMK tou najlepšou voľbou.

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Xindl X v TrnaveXindl X v Trnave Aj ty si fanúšikom skvelej hudby?  Príď na koncert českého muzikanta Xindl X, ktorý sa bude konať 15.novembra 2014 v Art Klube o 21:00 hod. Pražský raper s gitarou patrí medzi stredný […]
  • Pozvánky na 21. až 27. októbra Pozvánky na 21. až 27. októbra Najväčšia spoločná akcia dvoch trnavských univerzít, pod heslom „konečne pod jednou strechou“, sa uskutoční 22. októbra v Mestskej športovej hale. Organizátori koncipovali program tak, […]
  • UNIHRY 2015UNIHRY 2015 Ak si zanietený športovec alebo veľký fanúšik, TOTO je presne pre teba. 1. mája 2015 odštartuje už v poradí 7. ročník najväčšieho športového podujatia pre študentov a mladých ľudí na […]
  • Pozvánky 9.3.2015-15.3.2015Pozvánky 9.3.2015-15.3.2015 Na začiatok tohto týždňa si Študentská rada UCM pripravila pre nás už v poradí ôsmu Univerzitovicu.  U8  sa bude konať 10.3.2015 (utorok) a už ako tradične bude v disco klube Relax. Tak […]
  • 9-ročný chlapec fajčiar! Koľko ľudí mu zapálilo?9-ročný chlapec fajčiar! Koľko ľudí mu zapálilo? Cigarety, cigary či cigárky. Snáď niet na svete dospelého človeka, ktorý by si ani raz v živote nezapálil. Niektorí fajčiť skúsili, no nikdy si nekúpili ani len krabičku. Iní fajčia […]