okt 282013
 

calendar1Vedomosti z rôznych oblastí už po štvrtýkrát preverí zábavný kvíz s názvom Mozgovňa. Prebiehať bude v pondelok 28. októbra od 19:00 hod v Art Klube. Súboj znalostí bude prebiehať v troch súťažných kolách, z ktorých sa každé skladá z desiatich otázok. Priebežné výsledky bude po každom okruhu vyhlasovať moderátor sprevádzajúci udalosťou. Kvízu sa môže zúčastniť osem družstiev s dvomi až štyrmi členmi. Tímy, ktoré majú chuť preveriť, čo vedia a čo nie, sa môžu prihlasovať na emailovej adrese artklub.mozgovna@gmail.com.


O tom, že v starožitníctve sa nenachádzajú iba staré veci, presvedčí v utorok 29. októbra vernisáž fotografií Petra Lančariča. Toto slávnostné otvorenie jeho prvej autorskej výstavy s názvom „Schody na rohu ulice“ bude prebiehať od 18:00 hod. v Trnavskom antikvariáte na ulici Andreja Žarnova. Mladý umelec tak prostredníctvom 16-tich obrázkov ponúkne intímny pohľad do svojho života. Všetky fotografie, ktoré budú celý mesiac visieť na stenách obchodu, sú fotené na čiernobiely film a autorovi s ich výberom pomáhala kurátorka výstavy Mgr. art Petra Cepková, ArtD.


V rovnaký deň, ale o 20:00 hod., sa v Art klube uskutoční koncert usporiadaný pre dobrú vec. Vystúpia na ňom skupina GALIBA zameraná na alternatívny punk, buranrollová kapela KÝBEL MAČIEK a trnavská pop-rocková skupina BOOM. Vstupné na túto akciu sú 2 € a jej celý výťažok darujú organizátori psiemu útulku. Okrem finančnej podpory môžete prispieť aj materiálne, a to tak, že so sebou prinesiete všetko, čo by sa mohlo v útulku hodiť (napr. konzervy, granuly, ryžu, cestoviny, piškótky, hračky, deky, dokonca aj staré noviny).


Blíži sa Halloween a spolu s ním sa roztrhlo vrece s rôznymi párty s touto tematikou. V utorok večer sa môžete ísť v nápaditých kostýmoch zabaviť do Europy, Monkey i Relaxu. Europa sľubuje najhrôzostrašnejší Halloween, súťaž o najlepšiu masku, akciové drinky, zábavu v podaní DJ Stanleyho, a to všetko s nádychom Transilvánie. Vstup : do 22 hod – 2€, po 22 hod – 3€. V Monkey do tanca zahrá DJ Dasex, bude možnosť nechať si pomalovať tvár od profesionálov a kostým vám ocenia drinkom možno aj pri horiacom bare. Relax ponúka opäť súťaž o najlepšiu masku a DJ-ov rovno dvoch – DJ Gettin a DJ Truhlo.


Ak ste fanúšikmi cestovania a radi objavujete svet, Art Klub je tým správnym miestom pre vás. V stredu večer, 30. októbra o ôsmej hodine, sa uskutoční Burundi (s Art Klubom na cestách) a zavíta sem Veronika Kňazovičová, ktorá nám porozpráva o živote na kraji rieky Tanganika a o projekte Knihomol na založenie knižnice v burundskom mestečku Buraniro. Veronika nás prevedie zážitkami, zlými či dobrými, z jej života plného dobrodružstva. Vstup free. Takže, ak v stredu večer nemáte čo robiť, oddýchnite si pri teplom čaji a ponorte sa do hĺbok života z iného pohľadu.


Halloween zavíta aj do Art Klubu v podobe tradičnej a obľúbenej Multižánrovej Alternatívnej Dance Party, ktorá je zmesou rôznych hudobných štýlov a žánrov od 50-tych rokov až po súčasnosť. Tešiť sa môžete napríklad na klasický rock, rock n roll, metal, punk, swing, synthpop, grunge, funk, hip hop, house, dubstep a iné. Tí, čo prídu v kostýmoch, budú odmenení v podobe nižšieho vstupného – 2€, normálne sa budú platiť 3€.


Séria strašidelných akcií skončí v sobotu 2. novembra 4. ročníkom Hallowenskeej party v Čajke. Tentokrát organizátori sľubujú, že bude ešte väčšia, lepšia a zábavnejšia ako pominulé roky. Oproti tým predchádzajúcim je pripravených niekoľko noviniek, ako napr. sprístupnenie horného poschodia nad Čajkou, 2 bary, ohne na prednej terase a ďalšie. Začiatok strašenia je naplánovaný na 20:00.

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Pozvánky od 2.12 do 8.12.2013 Pozvánky od 2.12 do 8.12.2013 Aj tento týždeň nás čakajú zaujímavé akcie, na ktorých by nikto nemal chýbať. Tretieho decembra, v utorok, sa v Art Klube uskutoční jedinečný koncert plný poľských rytmov. Megitza, žena […]
  • Xindl X v TrnaveXindl X v Trnave Aj ty si fanúšikom skvelej hudby?  Príď na koncert českého muzikanta Xindl X, ktorý sa bude konať 15.novembra 2014 v Art Klube o 21:00 hod. Pražský raper s gitarou patrí medzi stredný […]
  • Herný turnaj UniCup: V Trnave vzniká herná olympiádaHerný turnaj UniCup: V Trnave vzniká herná olympiáda Pokiaľ patríte medzi vášnivých fanúšikov hier, či už stolných, kartových, alebo tých digitálnych, teraz môžete vďaka študentom a pedagógom z UCM FMK svoje skúsenosti, nabraté stvokami […]
  • Festival Cestou necestou zavíta do TrnavyFestival Cestou necestou zavíta do Trnavy TRNAVA. Keď sa povie festival, mnohým z vás napadne miesto plné umelcov, hlasná hudba či studené čapované pivo. Avšak my vám prinášame niečo iné - omnoho špeciálnejšie. Festival Cestou […]
  • Talkshow pre podnikavé dušeTalkshow pre podnikavé duše Piatok 26. januára je príležitosťou pre všetkých podnikavcov osvojiť si užitočné typy pre vlastný biznis. Projekt Štart UPs 2017 sa prostredníctvom na slovo vzatých spíkrov podelí o […]