nov 152011
 

Na Skladovej to tento semester poriadne žije. A to najmä vďaka druhákom marketingovej komunikácie, ktorí majú  pod vedením Veroniky Pizano zrealizovať viaceré zaujímavé projekty.  Ponúkame prehľad akcií, ktorých sa môžete čoskoro zúčastniť.

Pre všetkých, ktorí sa chcú rozhýbať v rytme moderného hiphopu je tu tanečný workshop s Tinom zo známej formácie ThePastels. Akcia sa  uskutoční 13. decembra vo večerných hodinách v tanečnej sále ubytovne železničnej opravovne strojov. Náročnosť bude prispôsobená tak aby ju zvládol aj  začiatočník či netanečník.

Revitalizačný tím FMK vás srdečne pozýva na jesennú brigádu, ktorá sa uskutoční 24. 11. vo štvrtok na Skladovej ulici. Od deviatej hodiny ráno sa popasujeme s kopou lístia, zaprášenými chodníkmi, či nepokosenou trávou. Nezabudnite si doniesť staré tričká, mikiny, monterky, motyku či vedierko. Akcia pod názvom Vyformuj si svoju skladovú pozýva aj teba, lebo upratovanie je niekedy poriadna zábava.

Ak máš talent vytvárať obyčajným foťákom neobyčajné fotografie, nezmeškaj Fotomaratón FMK. Zaregistruj sa 22.novembra na Skladovej, kde sa dozvieš aj súťažné témy. Akcia bude prebiehať pod profesionálnym očkom našich profesorov, ktorí v závere vyhlásia toho najlepšieho fotomaratónca.

Fakulta masmediálnej komunikácie myslí aj na zvieratká. A práve preto sa dňa 23. novembra 2011 uskutoční zbierka pre opustených psíkov v útulku. Akcia sa bude konať vo vstupnej hale na prízemí budovy FMK na Skladovej ulici v čase od 11.00 – 13.00 hod. Vítané je všetko, čo spríjemní psíkom zimu. Pomôžte trnavskému útulku a každý darca bude odmenený. Tešíme sa na vás.

Ak vás niektorá z akcií zaujala, nevyjadrite to len likeom na facebooku, ale svojou aktívnou účasťou.

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Svetové diamanty na Zlatých pieskochSvetové diamanty na Zlatých pieskoch Základné informácie o tomto ročníku Uprisingu sme vám už priniesli, poďme sa pozrieť bližšie na program a vypichnúť mená, ktoré zaujali našu redakciu.
  • Trnavskí študenti: Cítime zodpovednosť. Zodpovednosť za to, aby študenti dostali to, čo očakávajúTrnavskí študenti: Cítime zodpovednosť. Zodpovednosť za to, aby študenti dostali to, čo očakávajú Onedlho zažije Trnava opäť jednu z tých veľkých akcií typu – všetci študenti pod jednou strechou. Možno pre niekoho šokujúce, ale tieto akcie pripravujú pre študentov, tiež študenti. Tento […]
  • Dobíjali sme počas skúškovéhoDobíjali sme počas skúškového TRNAVA. Tento rok bol  utorok 17. január, celkom iný ako všetky utorky o tomto čase. Okrem toho že stále trvalo to neúmorné skúškové obdobie a študenti chodili s hlavou v smútku. Na chodbe […]
  • Pozvánky na 26.-30. novembraPozvánky na 26.-30. novembra Utorok a streda sa ponesú v znamení futbalu. V tieto dva dni sa uskutoční Univerzitný futbalový turnaj UCM, v ktorom si zmeria sily 16 prihlásených tímov. Prvý hrací deň prebehnú skupinové […]
  • Stredoškoláci chcú rodovú rovnosť! Stále sa tvárime, že táto problematika sa nás netýka. Nikto o nej nahlas nehovorí, každý si iba šepká a porovnáva. A práve preto sa študenti zo Stredoškolskej študentskej únie Slovenska […]