nov 122017
 

V rámci Týždňa vedy a techniky sa prehĺbil vzťah Fakulty masmediálnej komunikácie a futbalového klubu FC Spartak Trnava. Pýtate sa, ako? Odpoveď nájdete v nasledujúcom článku!

Prvý krok urobili zástupcovia FC Spartak Trnava, ktorí prišli na konferenciu Marketing Identity na Smolenický zámok. Hovorca klubu Marek Ondrejka spolu s hráčmi Matúšom Čonkom a Erikom Jirkom odovzdali rektorovi našej univerzity Jozefovi Matúšovi, vernému fanúšikovi Spartaka, spomienkové predmety – dres s jeho menom, loptu podpísanú hráčmi a plaketu. Rektor dostal tieto darčeky spolu s ocenením od dekanky za prínos pre našu fakultu.

Zástupcovia FC Spartak Trnava s rektorom Jozefom Matúšom. Foto: Lucia Magalová

Rektor dostáva pamätný dres. Foto: Lucia Magalová

Pamätná plaketa. Foto: Lucia Magalová

 

 

 

 

 

 

 

O dva dni neskôr (vo štvrtok 9.11.) fakulta oplatila Spartaku návštevu. Niekoľko desiatok študentov na čele s Oľgou Škvareninovou prišlo na prehliadku najmodernejšieho futbalového štadióna na Slovensku. Na začiatok sme sa presunuli do press centra, kde sa po každom zápase konajú tlačové konferencie. V miestnosti na nás čakal tréner Nestor El Maestro a hráč Ján Vlasko. Zvedaví študenti im adresovali zopár otázok, pri ktorých sa aj zasmiali.

Záber z krátkej tlačovej konferencie. Foto: Lukáš Grinaj

Nestor El Maestro. Foto: Lukáš Grinaj

Spoločná fotografia. Foto: Lukáš Grinaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Po krátkej tlačovej konferencii sme si pozreli miesta, na ktoré sa bežný človek nedostane. Obzreli sme si napríklad VIP lóžu majiteľa Spartaka Vladimíra Poóra, ostatné VIP sektory, či dokonca šatňu slovenskej futbalovej reprezentácie. Počas prehliadky sme natrafili na hráčov, ktorí sa vracali z tréningu a radi sa odfotili so študentkami. Prehliadku sme zakončili v mix zóne – na mieste, kde hráči ponúkajú pozápasové rozhovory médiám.

Študenti v mixzóne. Foto: Oľga Škvareninová

Veľké poďakovanie patrí Oľge Škvareninovej a hovorcovi Spartaka Trnava Marekovi Ondrejkovi za sprostredkovanie celej prehliadky. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu so Spartakom Trnava.

Viac zaujímavých článok z nášho webu