apr 132011
 

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Kapor na scéne útočí na divákovKapor na scéne útočí na divákov Prídite sa zasmiať a zabaviť na bláznivom Macbethovi a jeho šialenej manželke do Kina Oko 19.apríla o 18.30. Vstupné 2 eurá.
  • Mikuláš na SkladovejMikuláš na Skladovej Mikuláš má rád nielen deti, ale aj študentov FMK! Už čoskoro zavíta aj na Skladovú.
  • Svieža PohodaSvieža Pohoda Festival ponúka pestrú prehliadku čerstvých zoskupení aj interpretov, ktorí sú v našich končinách menej známi. Vybrali sme pre vás tri tipy pozurohodných kúskov muziky, ktorú sa oplatí […]
  • Už 6 rokov ladíme s VamiUž 6 rokov ladíme s Vami V našom štúdiu a za našimi mikrofónmi sa za ten čas vystriedalo mnoho hostí, moderátorov a redaktorov. Už 6. rok si rádio Aetter môžete naladiť prostredníctvom internetu. Priestory, v […]
  • Svetové diamanty na Zlatých pieskochSvetové diamanty na Zlatých pieskoch Základné informácie o tomto ročníku Uprisingu sme vám už priniesli, poďme sa pozrieť bližšie na program a vypichnúť mená, ktoré zaujali našu redakciu.