websuport vrch

júl 252018
 

Popredné priečky svetových hudobných rebríčkov patrili posledné týždne dlho očakávanému EP skupiny BLΛƆKPIИK. Po skupine BTS a sólistovi PSY sú tak tretím kórejským aktom, ktorý sa dostal na rebríček BILLBOARD TOP 200.

Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa uskutočnili svoj debut v auguste 2016 a je len ťažké uveriť tomu, že odvtedy vydali len 3 single. Uplynul rok odkedy svojich fanúšikov potešili novou tvorbou, no kvartet nesklamal a ich nový mini album Square Up predčil všetky očakávania.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt blackpink

BLΛƆKPIИK (Zľava Rosé, Jisoo, Jennie, Lisa)

 

Úspech skupiny na rebríčkoch iTunes im priniesol miesto v kažnom Apple Store v Amerike

 

Prvé úspechy prišli po odokrytí ich nového videoklipu k hlavnému singlu albumu DDU-DU DDU-DU, ktorý na Youtube za prvý deň dosiahol neuveriteľných 36,2 miliónov videní, čím sa stalo druhým najpozeranejším videoklipom na tejto stránke za prvých 24 hodín.

BLΛƆKPIИK tak prekonali svetových hudobníkov ako Miley Cyrus, či Adele. Tento míľnik tiež znamenal ich prvenstvo v tejto kategórii na domácom, kórejskom trhu.

 

 

Prvý Instagramový príspevok bol pre každú členku rovnaký a získali na ňom zhruba 1,5 milióna likeov každá

Na oslavu svojho úspechu si členky otvorili svoje osobné účty an instagrame, na ktorých za deň každá získala zhruba 2 milióny sledovateľov. Začiatkom júla sa skupina stala najsledovanejšou na Instagrame, po tom, ako prekonali počet sledovateľov skupiny Fifth Harmony.

V rozhovore pre BILLBOARD boli členky vyspovedané o tom, akým spôsobom sa zmenili od ich posledného singlu, ktorá z ich 4 nových pesničiek im prirástla k srdcu, a samozrejme o ich budúcich plánoch. Reč bola aj o ich americkom debute a rôznych spoluprácach.

 

 

Rady by sme mali akúkoľvek príležitosť vystúpiť pre vás, našich fanúšikov z rôznych kútov sveta, nielen u nás doma v Kórei. Myslíme si, že by bolo pre nás najlepšie uberať sa týmto smerom.


Kým BLΛƆKPIИK ukončujú promo pre svoj album v Kórei, sú pripravené aj na svoje promo v Japonsku s novými verziami ich pesničiek. Aby ti čakanie neprišlo pridlhé, vypočuj si zatiaľ hit, ktorým Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa ovládli svet.

Zdroje: Youtube, BILLBOARD, Twitter, reddit, Instagram

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Obľúbený popový spevák vydáva EPObľúbený popový spevák vydáva EP Neprešli ani dva roky od vydania úspešného albumu Starboy a my sa už opäť môžeme tešiť na ďalšiu "vec" od speváka, ktorý si hovorí The Weeknd. Prostredníctvom sociálnych sietí dával […]
  • Sia je tohtoročný SantaSia je tohtoročný Santa Jedna z najúspešnejších hudobných autoriek a speváčok Sia sa ujala tohtoročných Vianoc vo vlastnom štýle. Jej nový vianočný album Everyday is Christmas je plný jej vlastných „kolied“, […]
  • Je Justin Timberlake tvoj soulmate?Je Justin Timberlake tvoj soulmate? Justin Timberlake uverejnil svoj nový singel s názvom SoulMate, ktorým odštartoval letnú sezónu. Ak si si myslel, že leto sa začalo v deň, ako skončilo tvoje skúškové obdobie, tak […]
  • Nová hudba! Ktorá novinka sa vám najviac zapáči?Nová hudba! Ktorá novinka sa vám najviac zapáči? Felix Jaehn feat. Jasmine Thompson - Ain't Nobody (Loves Me Better) Tanečná hudba sa v posledných mesiacoch do istej miery upokojila. Kluby už neovládajú len trvrdé EDM songy, ale aj […]
  • Emma Drobná spojila dve skladby do jednej a vznikla silná novinkaEmma Drobná spojila dve skladby do jednej a vznikla silná novinka Po dlhých ôsmich mesiacoch sme sa dočkali. Emma Drobná má novú skladbu, ktorá zaujme hneď na prvé počutie. Singel má názov Words a je o dôležitosti slov v našich […]