websuport vrch

nov 262014
 

10361392_868263886538084_5262021969439064845_nTRNAVA. V utorok večer (25.11. 2014) sa pred trnavským Relaxom začala zhlukovať podozrivá skupinka mužov v čiernych oblekoch v sprievode elegantných mladých dám. Nie, nešlo o žiadne mafiánske zoskupenie. Ani o premiéru najnovšieho slovenského filmu. To len kreatívni študenti Fakulty masmediálnej komunikácie opäť zorganizovali ďalší ročník vydarenej Beánie. Tentokrát na tému James Bond.

Lístky na najväčšiu masmediálnu party roka sa predávali ako čerstvé rožky. Svedčí o tom aj fakt, že hneď v prvý deň predaja zmizlo na Skladovej okolo 80 vstupeniek! Okrem tradične získaných lístov si ich študenti mohli kúpiť aj cez internet alebo vyhrať v jednej zo súťaži s Aetterom. Počet zapojených nás náramne potešil. Hľadali ste skryté stopy po Jamesovi Bondovi, ktoré zanechal v priestoroch školy a prišlo aj na kreatívne vymýšľanie básničiek. Veď prečo neodmeniť vašu snahu?

Dress code večera bol v prípade pánov jasný. Najčastejšie sme sa kochali tmavými oblekmi, sakami, či bielymi košeľami doplnených kravatou alebo motýlikom. Niektorí boli skutočne ako vystrihnutí z filmu zo šesťdesiatych rokov. Dievčatá stavili na čierne minišaty no našli sa aj výnimky v bielej, červenej a modrej farbe.

10173569_867128456651627_4770303162713137253_n

 Celý večer bolo o zábavu postarané. Hudobnými hosťami tajnej akcie agentov 007 bol Martin Cisár, ktorého možno poznáte zo súťaže Hlas Československa, spevák Adam Ďurica a po polnoci v zábave pokračovali aj DJ Jancoo a DJ Ernie.

Program oživila aj tombola. Vyhrať sa dal, okrem iného, aj jeden vstup pre 1 – 4 osoby do novootvorenej escape room DVE IZBY v hodnote 50 EUR alebo hlavná cena vyhliadkový let vrtuľníkom 007.

Osobne si myslím, že tento rok boli FMK Beánie 007 po všetkých stránkach prepracované do detailu. Od plagátov, cez súťaže o lístky až po nabitý program. Ľudia sa zabávali do neskorých nočných (alebo skorých ranných?) hodín a našu Beániu si nenechali ujsť ani študenti z iných fakúlt, čo svedčí o jej úspechu. 

A čo hovoria na atmosféru samotní študenti?

 Tohtoročné Beánie sa mi veľmi páčili. Zabávali sme sa dlho, jediným negatívom bol vydýchaný vzduch na parkete a menšia tlačenica,“ vysvetľuje Barbora Dlhošová, druháčka na FMK.

„Beánie boli skvelé a atmosféra perfektná! Zozačiatku sa hrali hlavne nudné komerčné veci, no ako čas plynul, hudba bola čím ďalej tým lepšia,“ spomína na včerajší večer Miška Patrnčiaková.

Je to zaujímavé vidieť spolužiakov, ktorých denne vidím na prednáškach, nahodených a krásne upravených. Zabavila som sa perfektne, napriek tomu, že hudba nebola moja šálka kávy,“ vyjadrila sa Soňa Braunová, študentka masmediálnej komunikácie.

Ako sa vám páčila tohtoročná Beánia FMK 007?

View Results

Dosť bolo rečí. My vieme, že vás zaujímajú hlavne fotky. Pár z nich nájdete v našej galérii, no na zvyšok si musíte ešte chvíľku počkať.

17položka

 

 

 

Text: Karin Fronková
Foto: Jakub Kovalík

Karin Kubíková

Pozitívnym prístupom som si prešla päťročnou cestou aj (šéf)redaktorky. Rádio bolo pre mňa na FMK tou najlepšou voľbou.

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Kto bol pred Bondom?Kto bol pred Bondom? Asi vám nemusíme pripomínať, že dnes (25.11. 2014) o 22:00 vypukne v trnavskom Relaxe dlhoočakávaná Beánia Fakulty masmediálnej komunikácie. Dievčatá sa večer zmenia na zvodné krásavice a […]
  • Večer s Tomom NicholsonomVečer s Tomom Nicholsonom TRNAVA. V stredu (22.10.2014) pred ôsmou večer sa pri dobre známom trnavskom Artklube začali podozrivo zhlukovať skupinky mladých študentov. Nie, tentokrát nešlo o žiadny hudobný koncert. […]
  • Aetter žije hokejom!Aetter žije hokejom! Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa začínajú už tento piatok. Tohtoročný šampionát hostia Nemecko a Francúzsko. Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger to ani […]
  • Cestovateľský večer AIESEC-uCestovateľský večer AIESEC-u Už dlho ťa láka zahraničie a spoznávanie nových kultúr? Snívaš o Brazílii, Rusku, Afrike alebo východnej Ázii? Chcel by si niekam ísť, ale nevieš ako? V tom prípade je AIESEC pre teba […]
  • ZUMBA MaratónZUMBA Maratón Určite ste o tejto udalosti už počuli, prípadne ste čítali nejaký plagát vyvesený na chodbách UCM. Projekt kabinetu telovýchovy a športu sa 8. apríla 2014 zapojí do tzv. Zumba […]