dec 122017
 

Vianočné sviatky sú už za rohom a naše rádio sa ich rozhodlo osláviť netradičným spôsobom, a to Vianočným Aetter maratónom. V magický dátum, 12.12., sa od 9. hodiny ráno do polnoci za mikrofónom vystriedalo 16 súčasných moderátorov a 8 spravodajcov Aetteru, ktorí nás počas celého dňa obstreľovali aktualitami a správami zo zimného semestra. Ako to všetko prebiehalo? 


Celé vysielanie sa nieslo v mene nášho rádia, ale aj v duchu Vianoc, vďaka čomu v štúdiu zneli aj vianočné skladby po celý deň. Táto tematika však nezostala len pri piesňach, o čom nás svojím vysielaním presvedčila Paťuš, ktorá maratón odštartovala. Ajuš pokračovala témou vianočných trhov a spomedzi tých najznámejších spomenula viedenský, pražský, bratislavský, ale aj náš jedinečný – trnavský. Ktoré vianočné trhy ste navštívili vy už vieme vďaka jednej z našich súťaží (alebo ak chcete, ježiškových darčekov), ktoré boli súčasťou nášho vysielania po celý deň.

www.instagram.com/p/BcnGfLUggBy/?taken-by=aetter.sk

Okrem našich stálych moderátorov sa za mikrofónom objavili aj špeciálni hostia. Andrea Bugošová, bývalá rozhlasová a televízna hlásateľka a moderátorka správ je v súčasnosti hlasovou pedagogičkou našich aetterákov. Dnes odmoderovala aj spravodajský blok, 10 rokov po odchode zo Slovenského rozhlasu.  Pani dekanka Dana Petranová sa zúčastnila na popoludňajšom vysielaní, vo svojej šou ju vyspovedal náš Mirco. Okrem toho, že zhrnula uplynulý semester, odpovedala aj na otázky, ktoré sa týkali jej ideálnych Vianoc. Špeciálnu reláciu si pre nás pripravila aj  pani prodekanka Juliána Mináriková, ktorá sa chopila maratónskej štafety na celú jednu hodinu. Okrem toho, že hovorila o jej highlightoch tohto roka, vyspovedala tiež nášho šéfa Andreja Brníka, s ktorým rozobrali nielen Vianoce na Orave.

Prodekanka Juliána Mináriková u nás v štúdiu

Jednej z tém, s ktorou sa stotožňujeme všetci najviac sa venovala od 11-tej Viki. Nedodržané novoročné predsavzatia sú témou, ktorá možno mnohých trápi. Zisťovali sme, ktoré sú tie vaše budúcoročné (ne)dodržateľné sľuby.

Štvrtú hodinu maratónu mala na starosti Mariett, ktorá nám priniesla prehľad akcií v Trnave. Zavítate aj vy na niektorú z vianočných akcií, ktoré si pre nás malý Rím prichystal? Nasledujúcu hodinu za Aetter bežali Júlia a Filip, spolu s ich špeciálnym hosťom hovorili o darčekoch z dielne „urob si sám“. My, ale aj naši poslucháči sme dostali rady pre správny výber darčekov, čo pre nás beznádejných Santov bolo viac než prínosné.

      Anketa

 

 

 

Títo a ešte mnohí ďalší urobili z nášho tohtoročného maratónu nezabudnuteľný zážitok. Vďaka Vianočnému Aetter maratónu sme mali príležitosť spoznať väčšinu aetterákov a okúsiť atmosféru celodenného vysielania. Verím a pevne dúfam, že sa takéto teambuildingové akcie budú konať častejšie a účasť na nich bude stále rásť.

 

 

Viac zaujímavých článok z nášho webu