apr 222012
 

V pondelok 23.apríla sa v kine OKO od 9:20 uskutoční prednáška s riaditeľom odboru výskumu a trendov pánom Ing. Mojmírom Mikulom, ktorý bude prednášať o výskumoch agentúry Czech Tourism. Prednáška je síce primárne určená pre študentov 3.ročníka bakalárskeho štúdia v rámci predmetu Teória a prax marketingového výskumu, ale dvere kina Oko sú samozrejme otvorené aj zvedavcom z iných ročníkov. Pán Mikula okrem iného odprezentuje i možnosť zapojenia sa do súťaže pre študentov so svojimi bakalárskymi a diplomovými prácami. Máte jedinečnú príležitosť prihlásiť svoju bakalársku alebo diplomovú prácu do súťaže a dostať sa medzi desať najlepších, ktorí budú mať možnosť prezentovať svoje nápady zástupcom odbornej verejnosti, alebo môžete vyhrať týždennú stáž na niektorom zo zahraničných zastúpení agentúry CzechTourism.
Pre viac informácii kliknite sem.


Roztancuj FMK prináša ďalší tanečný workshop, ktorý sa bude tentokrát niesť v duchu FITJAZZ-u so skvelou tanečníčkou Adkou. Počet miest na tomto workshope je však obmedzený číslom 25, treba sa preto čím skôr prishlásiť, pretože sú volné posledné miesta. Workshop bude prebiehať  od17:00 v tanečnej sále ubytovne ZOŠ na Koniarekovej 16 v Trnave.
Viac informácii a mapku miesta konania nájdete tu.


Milovníci piva môžu závršiť deň o 19:oo v  Káčku, kde bude prebiehať jedinečný turnaj v beerpongu. Súťaží sa v dvojiciach a svoju dvojicu môžete prihlásiť prostredníctvom emailu na beerpongtrnava@gmail.com. Do mailu uveďte názov tímu, mená súťažiacich a akýkoľvek kontaktný údaj (mobil, mail). Zaregistrovaných však bude iba prvých 32 dvojíc. Výhra je naozaj lukratívna – 30 litrový sud piva. Celým večerom Vás bude sprevádzať moderátorská dvojica Faux Pas. Každý bude mať možnosť zapojiť sa do sprievodných súťaží ako exovanie piva na čas alebo pitie pomocou beerbongu, a hrať tak o zaujímavé ceny. Po turnaji sa môžete tešiť na afterarty. Vstup je zadarmo, prídťe preto povzbudiť súťažiacich aj keď nie ste práve najväčší milovník piva. Pravidlá a ďalšie informácie nájdete tu.


24. a 25. apríla sa na Smolenickom zámku uskutoční tradičná Medzinárodná vedecká konferencia organizovaná FMK UCM v Trnave. Príspevky prednášajúcich budú rozdelené do piatich kategórii, a to: Demokracia verzus mediokracia, Mediálna výchova a kultúrna identita, Marketing vzdelávania a on-line vzdelávania, Nové diskurzy mediálnych štúdií, Médiá a umenie. Program konferencie bude spojený s oslavami 15-teho výročia Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Pre tých, ktorí sa nemôžu priamo zúčastniť, prinesie rádio Aetter živý prenos hlavnej sekcie i panelovej diskusie v obidva dni. Viac informácii sa dozviete priamo na stránke Megatrendy a média 2012.


Tí čo sa nezúčastnia konferencie a budú tráviť čas na Skladovej, budú mať možnosť spríjemniť si ho zábavnou hrou Twister alebo Aktivitami, ktoré na vás budú čakať v utorok od 9:00 vo foyer. V stredu budete môcť svojich spolužiakov vyzvať do boja vo Vojnách FMK a získať tak zaujímavé odmeny.


Noc zo stredy na štvrtok môžte stráviť v kine Hviezda, kde si za vstupné 4 €  budete môcť pozrieť filmy: Spievanie v daždi, Zvieracia kazajka, Zlomené kvety, Centurion a Tri pohreby M. Estrada. Pripravená je pre vás aj malú súťaž o DVDčka filmov Náuka o snoch a Klopanie na nebeskú bránu, ktoré ste mohli vidieť na minulej NOCivKINE. Podmienkou na zaradenie do zlosovania je:
1.) Pozvať svojich priateľov na NOCvKINE, cez event na facebooku
2.) Správne zodpovedať nasledujúcu otázku: Prvá NOCvKINE sa nekonala v kine Hviezda. V ktorom trnavskom kine to bolo? (možnosti: kino Oko, Cinemax, kino Stavbár Modranka). Zo správnych odpovedí budú vyžrebovaní dvaja výhercovia. Správne odpovede posielate priamo cez fanpage www.facebook.com/NOCvKINE (cez Napísať správu).
Pre viac informácii o NOCivKINE kliknite sem.


Team Vyformuj si Skladovú vás pozýva na jarnú brigádu s názvom Skladová ožije! Vo štvrtok 26. apríla budete mať historicky prvú šancu zasadiť na Skladovej stromček, ktorý môžete aj pomenovať. Sadiť sa bude 15 stromčekov, ktoré si záujemcovia môžu zakúpiť za symbolickú cenu 3€ za kus. Popri tejto akcii sa uskutoční sprievodné podujatie Grafiti jam, vďaka ktorému mladí umelci venujúci sa tvorbe grafitom skrášlia plot, ktorý vedie pozdĺž celej budovy až k parkovisku. Všetky motívy budú spojené s tématikou FMK. Tešiť sa môžete na dobrú hudbu, nových ľudí a zaujímavé odmeny, ktoré sú pripravené pre troch najšikovnejších brigádnikov. Nezabudnite si zo sebou priniesť dobrú náladu.
Viac sa dozviete na: https://www.facebook.com/events/270641286363650/

Text: Kristína Pomsárová

Viac o mne

Andrej Brník

Mám rád to čo robím a čo robím sa snažím robiť na 100%. Niekedy je to so mnou síce na nevydržanie, ale aj napriek tomu si myslím, že som celkom spoločenský.
Viac o mne

Viac zaujímavých článok z nášho webu

  • Pozvánky na podujatiaPozvánky na podujatia Fakulta masmediálnej komunikácie srdečne pozýva všetkých študentov 3. ročníka bakalárskeho stupňa a 2. ročníka magisterského stupňa na prednášku o výskumoch agentúry Czech Tourism, ktorú […]
  • Vaše hlasy pomohliVaše hlasy pomohli Posledná z výberových fáz, po ktorej bude nasledovať samotná dobrodružná cesta najlepších tímov súťaže Red Bull - Can You Make It? práve prebieha. Už 6.marca 2018 sa definitívne dozvieme, […]
  • Novinky z FMKNovinky z FMK Na Skladovej to tento semester poriadne žije. A to najmä vďaka druhákom marketingovej komunikácie, ktorí majú  pod vedením Veroniky Pizano zrealizovať viaceré zaujímavé projekty.  Ponúkame […]
  • Ľudia z praxe opäť inšpirovali študentovĽudia z praxe opäť inšpirovali študentov Naša alma mater opäť pripravila pre svojich študentov Týždeň vedy a techniky. V rámci prednášok, workshopov a diskusii sa predstavilo takmer 30 spíkrov, ktorí odovzdali svoje know-how […]
  • Pripútajte sa, o chvíľu vzlietneme!Pripútajte sa, o chvíľu vzlietneme! Športová hala v Trnave. Niekoľko desiatok účastníkov. Všetci chcú len jedno. Dostať sa do ďalšieho kola, ktoré bude v Bratislave a odtiaľ do salzburgského  Hangaru-7 v Rakúsku. Tak poďme […]