dec 042016
 

Zdanlivo odpísanú firemnú pobočku môže ešte zachrániť dobrý nápad. Lenže čo ak sa ten nápad zmení na totálnu katastrofu? 

office-christmas-party-trailer-011   Blížia sa Vianoce, no v jednej firemnej pobočke sa radosť z najkrajších sviatkov v roku akosi vytratila. Vedúcemu tejto pobočky sa totiž generálna riaditeľka (Jennifer Aniston) vyhráža, že pobočku zavrie. A tou generálnou riaditeľkou nie je nikto iný ako jeho upätá sestra. Dni prežitia tejto pobočky vo firme sú tak zrátané a práca ľudí vo firme je ohrozená. Takže to znamená jediné, prísť s poriadne dobrým nápadom.

Ten sa zrodí práve v hlave vedúceho pobočky. Situáciu chce zachrániť, a preto sa rozhodne usporiadať veľkolepý večierok, kde by našiel potenciálneho klienta, a tak pomohol zmeniť osud tejto pobočky. Nápad by to bol dobrý, ak by sa mu honosná párty nevymkla z rúk. Nech už to dopadne akokoľvek, ale na túto vianočnú párty nikto nikdy nezabudne.ew-office1000233021

Filmy s vianočnou tematikou sú obľúbené, ale všetci asi isto vieme, o čom je advent. Vtedy sa má človek stíšiť, predovšetkým veriaci človek vníma toto štvortýždňové obdobie pred Vianocami inak ako hociktorý iný človek. A v čom je presne ten rozdiel? Nuž, pre každého sú Vianoce možno niečím iným, avšak kresťania prežívajú toto obdobie intenzívnejšie, viac ponorení do seba a pracujú na zveľaďovaní a utužovaní dobrých vzťahov medzi sebou navzájom. Tak sa pripravujú na príchod Božieho Syna. Práve v tomto spočíva čaro adventu. Stať sa akoby iným človekom.

Tvorcovia tejto komediálnej snímky mali na pamäti hlavne ľudí pobaviť. To sa im aj podarilo. V tomto predvianočnom období veľa ľudí takýto film ocení, obzvlášť, keď do filmu obsadili svetoznámu herečku Jennifer Aniston (Riskni to s Polly, Marley a ja, Skús ma rozosmiať, My sme Millerovci), známu predovšetkým z kultového sitcomu Priatelia.

L-R: Courtney B. Vance as Walter, T.J. Miller as Clay Vanstone in OFFICE CHRISTMAS PARTY by Paramount Pictures, DreamWorks Pictures, and Reliance Entertainment

V kinách vypukne vianočná párty 8. decembra vo filme s rovnomenným názvom (Vianočná párty).

zdroje: kinema.sk a filmpro.sk

Viac zaujímavých článok z nášho webu