máj 142017
 

 FMK sa rozlúčila s letným semestrom v podobe mnohých zaujímavých podujatí a naši redaktori si ich nenechali ujsť. Vypočujte si posledné dvojtýždňové Hlavné správy s Peťou Pupalovou.

  • Koncom apríla FMK opäť zorganizovala tradičnú jarnú konferenciu v Smoleniciach. Šéfredaktorka Petra Pupalová vám v reportáži prezradí viac o téme konferencie, ktorou bola budúcnosť médií.

Naši redaktori Petra Pupalová a Miroslav Kapec zisťovali pre vás aktuálne info z diania na Smolenickom zámku. Foto: Mária Savkaničová

  • Tento rok odovzdala dekanka Dana Petranová Granátové jablko Mariána Matyáša v kategórii „študent“ kolektívu rádia Aetter. Vypočujte si rozhovor s dlhoročným lídrom fakultného rádia Andrejom Brníkom, ktorý urobila redaktorka Alžbeta Sujová.

Líder rádia Aetter Andrej Brník. Foto: Mária Savkaničová

  • ­­­­­­­­­­­­­­Pred týždňom patril utorok eventu s názvom FMK Day, ktorý organizovali naši pedagógovia. Detaily vám povie redaktorka Janka Kolenová.

Dekanka Dana Petranová čapovala aj pivo. Foto: Katarína Otčenášová

Tajomníčka Tatiana Podmaková varila FMK guľáš. Foto: Aneta Štefkovičová

  • Tento rok sa k FMK Day pripojila ešte jedna akcia, ktorú organizovali študenti odboru AMES pod vedením dekanky Petranovej. Redaktorka Michaela Hlavačková zisťovala pre vás viac.

Jeden zo štyroch tímov hry Človeče, nehnevaj sa v živej veľkosti. Foto: Aneta Štefkovičová

  • Šaty, tričká, nohavice a dokonca aj topánky ste mohli nájsť v Jame na Jarnom Blšáku. Okrem nakupovania ste mohli darovať oblečenie pre sociálne slabšie rodiny. Viac zisťovala redaktorka Nora Vavrová.
      Hlavné správy s Peťou Pupalovou 10.05.2017
  • Móda, tanec, spev, zaujímaví ľudia. Tak sa dá definovať  piaty ročník módnej prehliadky Fashion Delight, ktorý sa konal v stredu v nákupnom centre City Aréna. Redaktorka Nora Vavrová vám opäť prináša detaily v nasledujúcej nahrávke:
      Nora Vavrová - Fashion Delight

5. ročník Fahsion Delight v City Aréne.

  • Vo štvrtok si vo footgolfovom areáli hotela AGATKA v Chorvátskom Grobe na footgolfovom turnaji médií a športových osobností zmerali sily spolu s našimi pedagógmi rôzne športové osobnosti. Našu fakultu reprezentovali pedagógovia Boris Brendza, Andrej Habiňák a Tomáš Fašiang, tím doplnila študentka 2. ročníka Dominika Ševčivová. Viac zisťoval redaktor Michal Petro od hlavnej organizátorky Oľgy Škvareninovej.
      Michal Petro - FMK UCM Footgolf Cup

 

Hlavné správy z Aetter servisu s ďalšou dávkou noviniek z prostredia školy a Trnavy si budete môcť opäť vypočuť aj budúci semester.

 

FOTO: Mária Savkaničová, Katarína Otčenášová, Aneta Štefkovičová, Facebook: City Arena – nákupné centrum

petra pupalova

petra pupalova

Spravodajstvo Aetter servisu pre mňa veľa znamená. Teší ma, že svoje vedomosti môžem ďalej odovzdávať novým nádejným redaktorom, pretože najväčším úspechom pre mňa je, keď vidím, že sa im darí.
petra pupalova

Posledné príspevky autora petra pupalova (pozri si všetko)

Viac zaujímavých článok z nášho webu